CDRH104RNP-150NC Notice
You may fill in " Quick Order " if you need custom price or other products' price .
Solid Free Hanging Ferrite Core 168 Ohm @ 100MHz ID 1.063" W x 0.059" H (27.00mm x 1.50mm) OD 1.457" W x 0.315" H (37.00mm x 8.00mm) Length 0.719" (18.26mm)