CDRH105RNP-100NC Notice
You may fill in " Quick Order " if you need custom price or other products' price .
0.022µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1210 (3225 Metric) 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)