MHQ1005P5N6BTD25 Notice
You may fill in " Quick Order " if you need custom price or other products' price .
Solid Free Hanging Ferrite Core 192 Ohm @ 100MHz ID 0.906" W x 0.031" H (23.00mm x 0.80mm) OD 1.102" W x 0.228" H (28.00mm x 5.80mm) Length 0.787" (20.00mm)