TZB4P400BB10R00 Notice
You may fill in " Quick Order " if you need custom price or other products' price .
0.33µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2220 (5750 Metric) 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm)