TC1186-2.8VCT713 Marking Code
TC1186-2.8VCT713, SmdCode: PZxx, Package:SOT-23-5, Manufacturer: - Marking Codes
TC1186-2.8VCT713 marking code
Part NumberTC1186-2.8VCT713
Marking codePZxx
Supplier
PackageSOT-23-5
Start with:
Part Number Manufacturer Description RFQ
TC1186-2.7VCT713Microchip TechnologyIC REG LDO 2.7V 0.15A SOT23-5
TC1186-2.85VCT713Microchip TechnologyIC REG LDO 2.85V 0.15A SOT23-5
TC1186-2.6VCT713Microchip TechnologyIC REG LDO 2.6V 0.15A SOT23-5
TC1186-2.8VCT713Microchip TechnologyIC REG LDO 2.8V 0.15A SOT23-5
TC1186-2.5VCT713Microchip TechnologyIC REG LDO 2.5V 0.15A SOT23-5