XC6108N43CGR Marking Code
XC6108N43CGR, SmdCode: , Package:USP-4, Manufacturer: Tor - Marking Codes
XC6108N43CGR marking code
Part NumberXC6108N43CGR
Marking code
SupplierTor
PackageUSP-4
Start with:
Part Number Manufacturer Description RFQ
XC6108N43AGR-GTorex Semiconductor Ltd.IC SUPERVISOR 4.3V 4-USP
XC6108N43CGR-GTorex Semiconductor Ltd.IC SUPERVISOR 4.3V 4-USP
XC6108N43BGR-GTorex Semiconductor Ltd.IC SUPERVISOR 4.3V 4-USP
XC6108N43DGR-GTorex Semiconductor Ltd.IC SUPERVISOR 4.3V 4-USP
mark code about : 1 1red 1red 10 10B 10C 10 100 1000 10000 100000 1000MP 1001 1002 1004M 1004MP 1005 1006 1007 1007I 1009 1009C 1009D 1009I 1009Z 100A 100B 100C 100CA 100E 100V 100VA 100VC 100VCA 101 1010 1010A 1010B 1010C 1011 10111 10119 1011A 1011AI 1011B 1011C 1011I 1012 10123 10125 1012A 1012B 1012C 1013 10135 10136 10137 10138 10139 1013A 1013B 1013C 1013D 1013DI 1013DM 1013I 1014 10147 10149 1014A 1014B 1015 10159 1015A 1015B 1015T 1016 10160 10161 1018 10193 10195 101E 101Vxx 102 1020 102002 102003 102015 102027 102028 1021 1022 1023 1024 1026 1026I 1027 1027C5 1027D5 1028 102I 102xxx 102Y 103 1030 1031I 1031Y 1032 1032AR 1033 1036 1037 1037I 10387 1039 103D 103G 103I 103J 103Y 104 1040AQ 1041 1043 1044 1044A 1044AI 1045S 1046 1046I 1047 104D 104H 105 1050 10501D 10502D 10503D 1050AQ 1050EP 1051 1054 1054L 1055 1056 105B 105G 106 1062 1067 106750 10675I 1067I 1068 10691 10691I 10696 10696I 10697 10697I 106C 106I 107 1073 107312 10735 1075 1077 1078 1078C 1078I 1078M 107F 108 1080 10805 1081 10812 1082 1083 1084 108415 108418 108425 108433 108450 1085 108512 108515 108518 108525 108533 108550 1086 108615 108618 108625 108633 108650 10866 1086I 1087 108C 108xx 109 10905 1091 10912 1096 1096A 1096I 1096IA 1096L 1096LI 1098 1098A 1098I 1098IA 1098L 1098LI 109A1 109A5 109B 109xx 10A 10A08 10A09 10A0L 10A0M 10A10 10A11 10A12 10A13 10A14 10A15 10A16 10A17 10A18 10A19 10A1B 10A1C 10A1D 10A1E 10A1F 10A1H 10A1K 10A1L 10A1M 10A20 10A21 10A22 10A23 10A24 10A25 10A26 10A27 10A28 10A29 10A2A 10A2B 10A2C 10A2D 10A2E 10A2F 10A2H 10A2K 10A2L 10A2M 10A30 10A31 10A32 10A33 10A34 10A35 10A36 10A37 10A38 10A39 10A3A 10A3B 10A3C 10A3D 10A3E 10A3F 10A3H 10A3K 10A3L 10A3M 10A40 10A41 10A42 10A43 10A44 10A45 10A46 10A47 10A48 10A49 10A4A 10A4B 10A4C 10A4D 10A4E 10A4F 10A4H 10A4K 10A4L 10A4M 10A50 10A8 10B 10B0 10B08 10B09 10B0L 10B0M 10B1 10B10 10B11 10B12 10B13 10B14 10B15 10B16 10B17 10B18 10B19 10B1A 10B1B 10B1C 10B1D 10B1E 10B1F 10B1H 10B1L 10B1M 10B2 10B20 10B21 10B22 10B23 10B24 10B25 10B26 10B27 10B28 10B29 10B2A 10B2B 10B2C 10B2D 10B2E 10B2F 10B2H 10B2K 10B2L 10B2M 10B3 10B30 10B31 10B32 10B33 10B34 10B35 10B36 10B37 10B38 10B39 10B3A 10B3B 10B3C 10B3D 10B3E 10B3F 10B3H 10B3K 10B3L 10B3M 10B40 10B41 10B42 10B43 10B44 10B45 10B46 10B47 10B48 10B49 10B4A 10B4B 10B4C 10B4D 10B4E 10B4F 10B4H 10B4K 10B4L 10B4M 10B5 10B50 10B6 10B8 10C 10C08 10C09 10C0L 10C0M 10C10 10C11 10C12 10C13 10C14 10C15 10C16 10C17 10C18 10C19 10C1A 10C1B 10C1C 10C1D 10C1E 10C1F 10C1H 10C1K 10C1L 10C20 10C21 10C22 10C23 10C24 10C25 10C26 10C27 10C28 10C29 10C2A 10C2B 10C2C 10C2D 10C2E 10C2F 10C2H 10C2K 10C2L 10C2M 10C30 10C31 10C32 10C33 10C34 10C35 10C36 10C37 10C38 10C39 10C3A 10C3B 10C3C 10C3D 10C3E 10C3F 10C3H 10C3K 10C3L 10C3M 10C40 10C41 10C42 10C43 10C44 10C45 10C46 10C47 10C48 10C49 10C4A 10C4B 10C4C 10C4D 10C4E 10C4F 10C4H 10C4K 10C4L 10C4M 10C50 10CA 10D 10D0 10D08 10D09 10D0L 10D0M 10D10 10D11 10D12 10D13 10D14 10D15 10D16 10D17 10D18 10D19 10D1B 10D1C 10D1D 10D1E 10D1F 10D1H 10D1K 10D1L 10D1M 10D2 10D20 10D21 10D22 10D23 10D24 10D25 10D26 10D27 10D28 10D29 10D2A 10D2B 10D2C 10D2D 10D2E 10D2F 10D2H 10D2K 10D2L 10D2M 10D30 10D31 10D32 10D33 10D34 10D35 10D36 10D37 10D38 10D39 10D3A 10D3B 10D3C 10D3D 10D3E 10D3F 10D3H 10D3K 10D3L 10D3M 10D4 10D40 10D41 10D42 10D43 10D44 10D45 10D46 10D47 10D48 10D49 10D4A 10D4B 10D4C 10D4D 10D4E 10D4F 10D4H 10D4K 10D4L 10D4M 10D5 10D50 10D7 10DD3L 10DL2C 10E 10F 10F20 10F30 10F40 10FL2C 10G 10H 10HA6 10HAB 10J 10K 10L 10L6 10L7 10L8 10LU06 10LU08 10M 10N 10N02Z 10N03L 10N03Z 10N10 10N12 10N14 10N60W 10N70I 10N70P 10N70R 10N70S 10N70W 10P 10QA4 10QA6 10R 10R25 10S 10T 10U 10V 10VA 10VB 10VC 10VCA 10VZ 10W 10x 10xx 10xxx 10Y 10Z 10 10 11 111x 112x 113x 11B 11C 11 110 1100 1101 11012 1102 1103 1107 110712 11075 1108 110825 110828 110830 110833 110850 1109 1109A 110A 110B 110C 110CA 110N2G 110V 110VA 110VC 110VCA 110xx 110Z 111 1110 11105 1110QG 1111 11111 11115 1112 1112QG 1113 1114QG 1115 1116 1117 111718 111715 111718 111719 111725 111725 111728 111733 111733 11175 111750 11172 11172I 11173 11173I 11175 11175I 1117A 1117B 1117C 1117D 1117E 1117I 1117I2 1117I3 1117I5 111718 111725 111728 111733 111750 1118 11182 111825 111828 11185 11188 111x 111xx 112 1120 11203 11204 11205 11206 1120A 1120I 1121 11213 11215 1121A 1121H 1121I 1121I5 1122 1122C 1122D 1123 1124 1124AI 1124I 1125xx 1126 1127 1128 1129 11293 11295 112SD 112x 112xx 113 11345 11353 113x 113xx 114 1144 1144I 11473 11475 1147I3 1147L 1147L3 1147LI 114xx 115 1150 1150IS 1150S 1151M 1152 1152I 1153 1154 115410 115418 115425 115433 1155 1155I 1157 115xx 116 1163 1165 1166 1167 1167A 1167AI 1167I 1168 1168A 1168AI 1168I 1169 116xx 117 11712 11715 11718 11719 11725 1172G 11733 11750 1175G 1172 1172I 1172V 1172VG 1173 117312 11735 1174 117433 117450 1174H3 1174H5 1174HI 1174HV 1174I 1175 11755 1175I 1175I5 1175V 1175VG 117A 117A15 117A18 117A19 117A25 117A33 117A50 117AJG 117AV 117C15 117C18 117C19 117C25 117xx 118 1182 1184H 1184P 1184S 1185H 1185P 1185S 1186H 1186P 1186S 1187 11873 1189 118xx 119 1190 1191 1192 1194 1195 1197 1197I 1197L 1197LI 1199 1199I 1199L 1199LI 119xx 11A 11B 11C 11CA 11D 11H 11L 11M 11P 11V 11VA 11VB 11VC 11VCA 11VZ 11W 11X 11Y 11Z 11 11 12