ERJ-8GEYJ684V
Manufacturer
Description
RES SMD 680K OHM 5% 1/4W 1206
Height
0.028" (0.70mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Resistance (Ohms)
680k
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Tolerance
±5%
Related Product
ERJ-8GEYJ684V
RES SMD 680K OHM 5% 1/4W 1206
ERJ-8GEYJ684V
RES SMD 680K OHM 5% 1/4W 1206