KTR25JZPF4300
Description
RES SMD 430 OHM 1% 1/3W 1210
Height
0.028" (0.70mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Power (Watts)
0.333W, 1/3W
Resistance (Ohms)
430
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Supplier Device Package
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Tolerance
±1%
Related Product
KTR25JZPF4300
RES SMD 430 OHM 1% 1/3W 1210
KTR25JZPF4300
RES SMD 430 OHM 1% 1/3W 1210