ACM-21H-900-T
Manufacturer
Abracon Corporation
Description
COM MODE CHOKE FOR HDMI 280MA
Category
Filters
Family
Common Mode Chokes
Price & Packaging & Delivery
Quantity
Unit Price
Ext. Price
1
Related Product
ACM-21H-900-T
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohm @ 100MHz 280mA DCR 400 mOhm