CSM1Z-A5B2C5-150-4.9152D18
Description
4.9152MHz ±20ppm Crystal 18pF 150 Ohm -20°C ~ 70°C Surface Mount HC-49S
Crystals
Price & Packaging & Delivery
Quantity
Unit Price
Ext. Price
Datasheets
CSM1 Series
Online Catalog
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohm
Frequency
4.9152MHz
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±20ppm
Height
0.169" (4.30mm)
Load Capacitance
18pF
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Part Status
Active
Size / Dimension
0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Related Product
CSM1Z-A5B2C5-150-4.9152D18
Crystal 4.9152MHz 20ppm 18pF 150 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount HC-49S
CSM1Z-A5B2C5-150-4.9152D18