CM15TF-24H
Description
IGBT Module Three Phase Inverter 1200V 15A 150W Chassis Mount Module
Datasheets
CM15TF-24H
Configuration
Three Phase Inverter
Current - Collector (Ic) (Max)
15A
Current - Collector Cutoff (Max)
1mA
Input Capacitance (Cies) @ Vce
3nF @ 10V
Power - Max
150W
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic
3.4V @ 15V, 15A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max)
1200V