DPX202170DT-4049A1
Manufacturer
TDK Corporation
Description
RF Diplexor 824MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.17GHz 0805 (2012 Metric)
Category
RF/IF and RFID
Family
RF Diplexers
Price & Packaging & Delivery
Quantity
Unit Price
Ext. Price
Datasheets
DPX202170DT-4049A1
Design Resources
IoT Product Selector
EDA / CAD Models
Download from Accelerated Designs
Online Catalog
Multilayer Diplexers
Category
RF/IF and RFID
Family
RF Diplexers
Frequency Bands (Low / High)
824MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.17GHz