M2012S3S2W30
3D Model
M2012S3S2W30
Actuator Length
6.50mm
Current Rating
6A (AC), 4A (DC)
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Switch Function
On-On
Voltage Rating - AC
125V
Voltage Rating - DC
30V