M2013S2A2W30
3D Model
M2013S2A2W30
Actuator Length
6.86mm
Current Rating
6A (AC), 3A (DC)
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Switch Function
On-Off-On
Voltage Rating - AC
125V
Voltage Rating - DC
30V