20021211-00010T
20021211-00010T (3)
FCI
20021211-00010T1LF
10 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
FCI
20021211-00010T4LF
20021211-00010T8LF
10 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold, GXT™