3339S-1-10
3339S-1-10 (8)
3339S-1 (30)
Bourns, Inc.
3339S-1-101LF
100 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 4 Turn Side Adjustment
Bourns, Inc.
3339S-1-102LF
1k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 4 Turn Side Adjustment
3339S-1-103LF
10k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 4 Turn Side Adjustment
3339S-1-104LF
100k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 4 Turn Side Adjustment
3339S-1-103
3339S-1-101
3339S-1-102
3339S-1-104