36DX103F1
36DX103F1 (2)
36DX103F (5)
36DX103 (6)
36DX10 (7)
36DX1 (44)
36DX (169)
36D (510)
Vishay/Sprague
36DX103F100BF2A
10000µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 1000 Hrs @ 85°C
Vishay/Sprague
36DX103F150CF2A
10000µF 150V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 1000 Hrs @ 85°C