416F38013AK
416F38013AK (2)
416F38013A (12)
416F38013 (36)
416F3801 (120)
416F (4107)
CTS Electronic Components
416F38013AKR
38MHz ±10ppm Crystal 8pF 200 Ohm -10°C ~ 60°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
CTS Electronic Components
416F38013AKT