672D227F04
672D227F04 (3)
672D227F0 (6)
672D227F (7)
672D227 (14)
672D22 (29)
672D2 (36)
672D (295)
Vishay/Sprague
672D227F040EK4D
220µF 40V Aluminum Capacitors Radial, Can 480 mOhm @ 120Hz
Vishay/Sprague
672D227F040EK5D
672D227F040EK5J