98424-S52-44
98424-S52-44 (2)
98424-S52-4 (4)
98424-S52 (48)
FCI
98424-S52-44ALF
44 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold, GXT™
FCI
98424-S52-44A