ASG-C-X-A-100
ASG-C-X-A-100 (2)
ASG-C-X-A-10 (6)
ASG-C-X-A-1 (18)
ASG-C-X-A (32)
ASG-C-X (64)
ASG-C (128)
ASG (1288)
Abracon Corporation
ASG-C-X-A-100.000MHZ-T
100MHz LVCMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 45mA Enable/Disable
Abracon Corporation
ASG-C-X-A-100.000MHZ