ASTMLPFL-24-000MHZ
ASTMLPFL-24-000MHZ (4)
ASTMLPFL-2 (12)
ASTMLPFL (64)
Abracon Corporation
ASTMLPFL-24.000MHZ-EJ-E-T
24MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V 7.5mA Enable/Disable
Abracon Corporation
ASTMLPFL-24.000MHZ-EJ-E-T3
ASTMLPFL-24.000MHZ-LJ-E-T
ASTMLPFL-24.000MHZ-LJ-E-T3