AWHW-40G-0
AWHW-40G-0 (2)
AWHW-40G (3)
AWHW-40 (5)
AWHW (154)
AWH (464)
ASSMANN WSW Components
AWHW-40G-0202-T
40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
ASSMANN WSW Components
AWHW-40G-0102-T
40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold