CDCH10D48-ANP-39
CDCH10D48-ANP-39 (2)
CDCH10D48-ANP-3 (4)
CDCH10D48-ANP (20)
CDCH (34)
CDC (768)
Sumida Corporation
CDCH10D48/ANP-390KC
39µH Unshielded Inductor 1.2A 165 mOhm Max Nonstandard
Sumida Corporation
CDCH10D48/ANP-391KC
390µH Unshielded Inductor 380mA 1.51 Ohm Max Nonstandard