F1778333M3D
F1778333M3D (5)
F1778333M3 (9)
F1778333M (18)
F1778333 (34)
F17783 (168)
Vishay/BCcomponents
F1778333M3D0U0
0.033µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial 0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm)
Vishay/BCcomponents
F1778333M3D0W0
F1778333M3DBB0
F1778333M3DCB0
F1778333M3DLB0