H-040-5000
H-040-5000 (3)
H-040-500 (5)
H-040-50 (11)
H-0 (48)
American Electrical, Inc.
H-040-50002
2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
American Electrical, Inc.
H-040-50003
3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
H-040-50008
8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole