IL-WX-18P-V
IL-WX-18P-V (2)
IL-WX-18P (9)
IL-WX-18 (13)
IL-WX-1 (75)
IL-WX (225)
JAE Electronics, Inc.
IL-WX-18P-VF-BE
18 Positions Header, Shrouded Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount Tin
JAE Electronics, Inc.
IL-WX-18P-VF-B-E1000E