IMCH1812ER18
IMCH1812ER18 (2)
IMCH1812ER1 (11)
IMCH1812ER (27)
IMC (1759)
Vishay/Dale
IMCH1812ER180K
18µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 800 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
Vishay/Dale
IMCH1812ER181K
180µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 7.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric)