LES20A48
LES20A48 (6)
LES20A (27)
LES20 (30)
LES2 (45)
LES (81)
Artesyn Embedded Technologies
LES20A48-2V5RE
CONV DC/DC 48V 20A 2.5VOUT 100W
Artesyn Embedded Technologies
LES20A48-3V3RE
CONV DC/DC 48V 20A 3.3VOUT 100W
LES20A48-5V0RE
CONV DC/DC 48V 20A 5V OUT 100W
LES20A48-2V5REJ
LES20A48-3V3REJ
LES20A48-5V0REJ
CONV DC/DC 48V 20A 5V OUT 100W