LPS0300H10
LPS0300H10 (2)
LPS0300H1 (3)
LPS0300H (6)
LPS0 (18)
LPS (276)
Vishay/Sfernice
LPS0300H10R0JB
RES CHAS MNT 10 OHM 5% 300W
Vishay/Sfernice
LPS0300H1000JB
RES CHAS MNT 100 OHM 5% 300W