LQH5BPB1R2
LQH5BPB1R2 (2)
LQH5BPB1R (6)
LQH5BPB1 (10)
LQH5BPB (24)
LQH5BP (36)
LQH5 (69)
LQH (736)
Murata Electronics
LQH5BPB1R2NT0L
1.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.1A 22.8 mOhm Max Nonstandard
Murata Electronics
LQH5BPB1R2NT0K
FIXED IND 1.2UH 1.68A 22.8 MOHM