MHQ1005P16NG
MHQ1005P16NG (2)
MHQ1005P16N (6)
MHQ1005P1 (118)
MHQ1005P (501)
MHQ (840)
TDK Corporation
MHQ1005P16NGT000
16nH Unshielded Multilayer Inductor 260mA 800 mOhm Max 0402 (1006 Metric)
TDK Corporation
MHQ1005P16NGTD25