NFZ32BW65
NFZ32BW65 (2)
NFZ32BW6 (6)
NFZ32BW (54)
NFZ32 (58)
NFZ (84)
Murata Electronics
NFZ32BW650HN11L
65 mOhm Impedance Ferrite Bead 2-SMD, Flat Lead Surface Mount 900mA 1 Lines 354 mOhm Max DCR -40°C ~ 125°C
Murata Electronics
NFZ32BW650HN11K
FERRITE CHIP 65OHM 900MA 1210