NFZ32BW70
NFZ32BW70 (2)
NFZ32BW7 (4)
NFZ32BW (54)
NFZ32 (58)
NFZ (84)
Murata Electronics
NFZ32BW700HN10L
70 Ohm Impedance Ferrite Bead 2-SMD, Flat Lead Surface Mount 700mA 1 Lines 456 mOhm Max DCR -40°C ~ 125°C
Murata Electronics
NFZ32BW700HN10K
FERRITE CHIP 70OHM 700MA 1210