PA4308-22
PA4308-22 (3)
PA4308-2 (4)
PA4308 (31)
Pulse Electronics Corporation
PA4308.222NLT
2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 9A 42 mOhm Max Nonstandard
Pulse Electronics Corporation
PA4308.223NLT
22µH Unshielded Wirewound Inductor 2.9A 225 mOhm Max Nonstandard
PA4308.224NLT
220µH Unshielded Wirewound Inductor 920mA 2.45 Ohm Max Nonstandard