PA4309-15
PA4309-15 (3)
PA4309-1 (9)
PA4309 (29)
Pulse Electronics Corporation
PA4309.152NLT
1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 20A 22 mOhm Max Nonstandard
Pulse Electronics Corporation
PA4309.153NLT
15µH Unshielded Wirewound Inductor 9.3A 68 mOhm Max Nonstandard
PA4309.154NLT
150µH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 605 mOhm Max Nonstandard