PPT0010DRW2
PPT0010DRW2 (2)
PPT0010DRW (4)
PPT0010DR (16)
PPT0010D (64)
PPT0010 (128)
PPT001 (161)
Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
PPT0010DRW2VA
Pressure Sensor ±10 PSI (±68.95 kPa) Differential Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Dual 0 V ~ 5 V Module Cube
PPT0010DRW2VB