REC15-2415SZ-H
REC15-2415SZ-H (4)
REC15-2415S (8)
REC15-2415 (16)
REC15-241 (32)
RECOM Power
REC15-2415SZ/H3/M
DC/DC CONVERTER 15V 1A 15W
RECOM Power
REC15-2415SZ/H2/M
DC/DC CONVERTER 15V 1A 15W
REC15-2415SZ/H2
CONV DC/DC 15W 24VIN 15VOUT
REC15-2415SZ/H3
CONV DC/DC 15W 24VIN 15VOUT