RNF14BAE16K
RNF14BAE16K (6)
RNF14BAE16 (13)
RNF14BAE1 (177)
RNF14BAE (578)
RNF14BA (916)
RNF14B (1601)
RNF14 (2833)
RNF1 (3873)
Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAE16K2
RES 16.2K OHM 1/4W .1% AXIAL
Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAE16K4
RES 16.4K OHM 1/4W .1% AXIAL
RNF14BAE16K5
RES 16.5K OHM 1/4W .1% AXIAL
RNF14BAE16K7
RES 16.7K OHM 1/4W .1% AXIAL
RNF14BAE16K9
RES 16.9K OHM 1/4W .1% AXIAL
RNF14BAE16K0
RES 16K OHM 1/4W .1% AXIAL