S0603-56NG1 (6)S0603-56NG (18)S0603-56N (72)S0603-5 (144)S0603 (1152)S06 (1157)
API Delevan
S0603-56NG1
56nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 340 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
API Delevan
S0603-56NG1D
S0603-56NG1B
S0603-56NG1E
S0603-56NG1C
S0603-56NG1S