SDE0805A-15
SDE0805A-15 (2)
SDE0805A-1 (9)
SDE0805A (28)
SDE0 (70)
SDE (154)
Bourns, Inc.
SDE0805A-150M
15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.5A 90 mOhm Max Nonstandard
Bourns, Inc.
SDE0805A-151K
150µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 640 mOhm Max Nonstandard