SDE1006A-22
SDE1006A-22 (2)
SDE1006A-2 (5)
SDE1006A (32)
SDE (154)
Bourns, Inc.
SDE1006A-220M
22µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6A 100 mOhm Max Nonstandard
Bourns, Inc.
SDE1006A-221K
220µH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 730 mOhm Max Nonstandard