SRR1210A-39
SRR1210A-39 (2)
SRR1210A-3 (5)
SRR1210A (33)
SRR1210 (66)
SRR12 (367)
Bourns, Inc.
SRR1210A-390M
39µH Shielded Inductor 4.2A 66 mOhm Max Nonstandard
Bourns, Inc.
SRR1210A-391M
390µH Shielded Inductor 1.3A 600 mOhm Max Nonstandard