WW12FT20
WW12FT20 (4)
WW12FT2 (52)
WW12FT (319)
WW12F (353)
WW12 (468)
WW1 (1007)
Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT20R0
RES 20 OHM 0.4W 1% AXIAL
Stackpole Electronics, Inc.
WW12FT20R5
RES 20.5 OHM 0.4W 1% AXIAL
WW12FT200R
RES 200 OHM 0.4W 1% AXIAL
WW12FT205R
RES 205 OHM 0.4W 1% AXIAL