BLE32PN300SN1L
Manufacturer
Murata Electronics
Description
EMI FILTER BEADS 30OHM 10A 1210
Category
Filters
Family
Ferrite Beads and Chips
Price & Packaging & Delivery
Quantity
Unit Price
Ext. Price
1
Current Rating
10A
DC Resistance (DCR)
1.6 mOhm Max
Filter Type
Height (Max)
0.087" (2.20mm)
Impedance @ Frequency
30 Ohm @ 100MHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Popular Parts
BLM41PG181SN1L
FERRITE CHIP 180 OHM 3000MA 1806
BLM41PG600SN1L
FERRITE CHIP 60 OHM 6000MA 1806
Related Product
BLE32PN300SN1L
30 Ohm Impedance Ferrite Bead 1210 (3225 Metric) Surface Mount Power Line 10A 1 Lines 1.6 mOhm Max DCR -55°C ~ 125°C
BLE32PN300SN1L