G3VM-351DY
Description
Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.300", 7.62mm)
Ext. Price
400
Datasheets
G3VM-351AY,DY
Load Current
100mA
On-State Resistance (Max)
35 Ohm
Package / Case
4-SMD (0.300", 7.62mm)
Supplier Device Package
4-SMD
Voltage - Input
1.63VDC
Voltage - Load
0 ~ 350 V
Related Product
G3VM-351DY(TR)