4114R-1-82
4114R-1-82 (10)
4114R-1 (153)
4114R (280)
Bourns, Inc.
4114R-1-820
RES ARRAY 7 RES 82 OHM 14DIP
Bourns, Inc.
4114R-1-820LF
RES ARRAY 7 RES 82 OHM 14DIP
4114R-1-821
RES ARRAY 7 RES 820 OHM 14DIP
4114R-1-821LF
RES ARRAY 7 RES 820 OHM 14DIP
4114R-1-822
RES ARRAY 7 RES 8.2K OHM 14DIP
4114R-1-822LF
RES ARRAY 7 RES 8.2K OHM 14DIP
4114R-1-823
RES ARRAY 7 RES 82K OHM 14DIP
4114R-1-823LF
RES ARRAY 7 RES 82K OHM 14DIP
4114R-1-824
RES ARRAY 7 RES 820K OHM 14DIP
4114R-1-824LF
RES ARRAY 7 RES 820K OHM 14DIP