416F320XXAK
416F320XXAK (2)
416F320XXA (12)
416F320XX (24)
416F320X (96)
416F320 (396)
416F3 (2127)
416F (4107)
CTS Electronic Components
416F320XXAKR
32MHz ±15ppm Crystal 8pF 200 Ohm -10°C ~ 60°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
CTS Electronic Components
416F320XXAKT