51RAA-R25-D1
51RAA-R25-D1 (2)
51RAA-R25-D (3)
51RAA-R25 (7)
Bourns, Inc.
51RAA-R25-D10L
1k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.25W, 1/4W PC Pins
Bourns, Inc.
51RAA-R25-D15L
10k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.25W, 1/4W PC Pins