53612-G34-8 (2)53612-G34 (5)53612-G (24)53612 (39)5361 (158)536 (391)
FCI
53612-G34-8
EJC LTC SHD HD.100"VER 30GLD
FCI
53612-G34-8LF
34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold or Gold, GXT™